Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.916
  Konu
  6920
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.916

  Konu:6920

  Aldığı Beğeni:0  Star TV ekranlarında hafta ici her gun yayınlanacak olan Yeni Bir Ev isimli ev dekorasyon yarışması icin geri sayım başladı. Yeni Bir Ev yarışmasının sunuculuğunu ise Evrim Akın ustlenecek. Mobilya alışverişinden tadilata, aksesuar seciminden perde ve halı alımına kadar pek cok gorevi kendileri yapacak olan ciftler, kısıtlı zaman ve butce ile harikalar yaratacak. Yarışmacılar, evini en iyi şekilde dekore edip en yuksek puana ulaşmak icin mucadele edecekler. Juri uyelerinin beğenisini kazanmayı başaran Yeni Bir Ev yarışmacıları finalde yer alacak.
  Haftanın kazanan cifti, ya 10 bin TL kazanarak yarışmaya veda edecek ya da diğer dort haftanın kazanan isimleriyle birlikte buyuk finaldeki ‘ev odulu’ icin yarışacak.
  YENİ BİR EV YARIŞMASINA KATILIM DETAYLARI
  Evrim Akın sunuculuğunda izleyicilerle buluşacak yarışma programına başvuruda bulunabilmek icin katılım formunu doldurmanız yeterli olacak.
  YENİ BİR EV YARIŞMASI İCİN BAŞVURU FORMU
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.