Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.918
  Konu
  6920
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.918

  Konu:6920

  Aldığı Beğeni:0  İstanbul Tuzla'da komşusu Huseyin Meric'i (67) dovduğu goruntulerle gundeme gelen şarkıcı Halil Sezai (41), konuyla ilgili acıklama yaptı. Sezai, "Taş olsa catlardı aylardır bu kadar ağır kufur ve tacize. Savunulacak bir tarafım yok. Olan oldu. Cok uzgunum. Kendisinden de ozur diliyorum" dedi. Şarkıcı Halil Sezai, Tuzla'da kiraladığı villada film cekimine izin vermeyen yan komşusu Huseyin Meric'i darbettiği icin gozaltına alınıp serbest bırakılmıştı.
  Sezai'nin Meric’i dovduğu anların goruntusu ortaya cıktı. Goruntulerde Halil Sezai ve yanındakilerin yaşlı adama tekme tokat vurdukları goruldu.
  Yarın polis nezaretinde savcılığa giderek ifade verecek olan Halil Sezai, konuyla ilgili Twitter hesabından yaptığı acıklamada kavga ettiği komşusunun surekli kendisine kufur ettiğini one surerek olaydan buyuk uzuntu duyduğunu belirtti.
  İşte Halil Sezai’nin yaptığı acıklama:
  * Olayı şoyle ozetleyeyim de siz yine lince devam edin. Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum cunku daha once defalarca bu abimizin ‘gelin lan’lı tekliflerini reddettim. Guldum gectim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yonetmenimiz Aytac Ağırlar ile beraber 6 kişilik bir ekiple YouYube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk oynuyor yemek yapıyor sohbet yapıyor. Fakat maalesef 5 aydır 1 bolum cekemedik. Maddi zararı gectim manevi olarak burnumuzdan getirdi.
  “SABIR CEKMEKTEN BAŞKA BİR ŞEY YAPMADIK”
  * Cunku bu abimiz yonetmenimiz ile olan husumetinden bize programı cektirmemeye yemin etmiş. Bağıra cağıra soyluyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz icip icip ana bacı sulale soverken biz ya sabır cekmekten başka bir şey yapmadık ilk zamanlardaki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk gecmişi icinde cok yiyip icip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yonetmenimiz Aytac yuzunden sabahtan akşama kadar muzik acan, (evde değilken bile kurduğu duzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat soven bu 65 yaşındaki abimiz şimdi cıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun.

  “UZGUN MUYUM? HEM DE COK”
  * Silah gostermelere, bahceye 30 tane adam yığmaya falan girmiyorum bile. Cicekle gittiğim evde sonuc buna donuştu. Goruntuleri kırpmak kendi kufurlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dun anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna soyleyecek bir lafım yok.. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır. Ama bu raddeye gelmenin de bir sureci var. Uzgun muyum? Hem de cok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini duşunen abimiz icin.
  “KENDİSİNDEN OZUR DİLİYORUM”
  * Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin magazin gezeceklerini beni ve ailemi cok kotu bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa catlardı aylardır bu kadar ağır kufur ve tacize. Dun ifademi verdim. Daha bir suru detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacak da bir tarafım yok. Olan oldu. Cok uzgunum. Kendisinden de ozur diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte..

  İLGİLİ HABERHalil Sezai'nin kavga goruntuleri ortaya cıktı! Goruntulerde yaşlı adamı dovduğu goruluyor
  İLGİLİ HABERUnlu isimlerden Halil Sezai'ye tepki, mağdur kişiye destek  Son guncelleme: 17:27 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.