Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Cok genc yaşlarından beri ekranlarda olan Yıldız Asyalı zaman zaman magazin dunyasının da gundeminde yer alıyor. Yıldız Asyalı'nın hayatına dair bircok ayrıntı merak konusu oluyor. İşte Yıldız Asyalı kimdir sorusunun cevabı ve 1980 doğumlu unlu oyuncunun hayat hikayesi... Tam adı Şerife Yıldız Asyalı olan unlu oyuncu İstanbul doğumludur ve konservatuar mezunudur. Hayat hikayesi şu şekilde;
  YILDIZ ASYALI KİMDİR?
  Yıldız Asyalı’nin muziğe karşı ilgisi kucuk yaşlarda başladı, o yuzden daha cok kucuk yaşlarda şarkı soylemeye başladı ve beş yaşında piyano calmayı oğrendi. Asyalı, sanatcı bir ailenin cocuğu, cunku babası viyola sanatcısı, ablası Guliz, Devlet Konservatuvarı viyola mezunu, babaanne Fehime Hanım da piyanist. Solist olarak İstanbul Devlet Opera ve Balesi Cocuk Korosu’nda gorev aldı. Asyalı, 12 yaşında Nabucco Operası’nda “Kral Ve Ben” muzikalinde yer aldı ve 13 yaşında iken Sarah Brightman’le İstanbul Devlet Opera ve Bale Orkestrası eşliğinde Losemili Cocuklar Vakfı yararına duzenlenen konserde aynı sahneyi paylaştı. Yıldız Asyalı, 15 yaşından itibaren bircok dizi ve filmde oyunculuk yaptı.
  Kanal D Cocuk Kulubu programıyla birlikte Eyvah Babam, Eyvah Kızım Buyudu, Yasak Elma, El Gibi ve Limon Ağacı gibi dizilerin jenerik muziğini bestelemiş ve yorumlamıştır.
  23 Kasım 2015 tarihinde iş adamı Emre Vatansever ile evlenmiştir. Ayşe Mira adlı bir kızı var. Asyalı ve Vatansever Temmuz 2017’de boşandılar. 30 Haziran 2020’de yonetmen Kerem Saka ile evlendi. 1 Ağustos’ta ise ayrılık acıklaması geldi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.