Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Oyuncu Yıldız Asyalı, 29 Haziran’da yonetmen Kerem Saka ile nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinde sorunlar yaşayan cift, onceki gun evlerini ayırdı. Asyalı daha sonra ise paylaştığı bir video ile gundem oldu. 29 Haziran'da evlenen Yıldız Asyalı ve Kerem Saka ayrıldı. Asyalı “Hayvan barınağından bir köpek sahiplendim. Kerem’in bana verdiği 1000 lira ile nakliye ücretini ödeyerek köpeğime kavuştum. Kerem buna çok kızdı ve beni sürükleyerek evden attı” dedi.
  Bu olayın ardından Yıldız Asyalı, hayvan barınağından sahiplendiği K-9 köpeğinin “aşıya götüreceğiz” denilerek kendisinden alındığını söyledi. “Köpeğimi geri istiyorum” cağrısında bulunan Asyalı, paylaştığı videoda gözyaşlarını tutamadı. Asyalı acıklamasında “Ona zarar vereni mahvedeceğim!” dedi.

  “BİRAZ EMPATİ YAPIN”
  Merve Oflaz ve Ebru Uluer ile tartışan Asyalı kopek konusunda şunları yazdı: “Sevgili dostlarım olay birtakım kişilerin anlamsız yorumlarıyla corba kıvamına geldi. Kısaca şoyle acıklayacağım; kopeği Ebru Uluer’den sahiplendim. Kendi ayarladığım aracla ucretini odeyerek sabaha karşı İstanbul’a evime getirttirdim.Oğleden sonra Ebru Uluer beni telefonla arayıp kopeğin ameliyattan sonra yapılan son bir antibiyotik iğnesi olduğunu bir adamı yonlendirdiğini kopeği alıp iğneyi yaptırıp 1-2 saat icinde geri getireceğini soyledi.
  Ben kopeğimi tanımadığım kimseye emanet etmedim. Ebru Uluer’in kontrolunde olduğu icin adama guvenip verdim. Kopeğim gecikince Ebru Ulueri aradım fakat coktan telefonumu engellemişti. Ve sonrasını biliyorsunuz… Bu ya canımı yakmak isteyenlerin bir oyunu ya da ustunde hic durmayacağımı sananların ama hesaplarının tutmadığı bir oyunu ellerine yuzlerine bulaştırmaları? Ama burada olay hırs değil ben bir can sahiplendim, bağlanmam icin 1 dk bile yeter. Cunku ben bir anneyim ve o da işkence gormuş 4 ayaklı bir evlat… Lutfen gereksiz can yakıcı yorumlar yaparken biraz empati yapın sevgiler…”
  Son guncelleme: 11:17 - 02.08.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.