Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Fırat Tanış, 67 yaşındaki Huseyin Meric'i darp eden Halil Sezai'ye tepki gosterdi. Haluk Levent ise mağdur kişi ile ilgili "Ahbap Platformu olarak davasında yanında olacağız" dedi. Tuzla'da film cekimi icin kiraladığı villada gurultu yaptığı icin kendisini uyaran 67 yaşındaki Huseyin Meric'i darp eden Halil Sezai’ye tepki yağıyor.
  ‘UTANCLA KINIYORUM’
  Oyuncu ve muzisyen Fırat Tanış, Halil Sezai’nin goruntulerini utanarak izlediğini belirterek, “Şiddeti mazur gosterecek hicbir taraf, yon, kimlik, statu soz konusu olamaz. Utancla kınıyorum” dedi.
  Fırat Tanış

  DAVASINDA YANINDA OLACAĞIZ
  Haluk Levent ise AHBAP Platformu olarak harekete gectiklerini ifade ederek, şu acıklamayı yaptı:
  “Bu konuyla ilgili amcaya ulaşacağız. Durumu yok ise ve kendisi de isterse Ahbap Platformu olarak davasında yanında olacağız.”
  Haluk Levent

  NE OLMUŞTU?
  Halil Sezai ve ‘İncir Receli', ‘Boluk' ve ‘Cennet' gibi filmlerin yonetmeni Aytac Ağırlar, Tuzla Postane Mahallesi Cafer Bey Sokak'ta film cekimi icin villa kiraladı. Halil Sezai kiraladığı villada film cekimi yapmak istedi. Ancak dort villadan oluşan sitede oturan Huseyin Meric ve Mesih Meric, şarkıcının villada film cekimine izin vermedi. Sanatcı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle nisan ayından itibaren tartışma ve anlaşmazlıklar yaşandı.
  Halil Sezai dun saat 10.00 sıralarında Huseyin Meric'in ikametine yanında iki kişi ile birlikte geldi. İddiaya gore Sezai ve yanındakiler burada tehdit ettikleri Meric'e şiddet uyguladı. Olay yerinden ayrılan sanatcı ve yanındakiler hakkında Huseyin Meric karakola giderek şikayetci oldu.
  Polis, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na haber vererek tahkikat başlattı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.