Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Gectiğimiz ay eşini aldattığı haberleriyle gundeme gelen ve sıklıkla ofke kontrolu problemi yaşayan oyuncu Ufuk Bayraktar hakkında bir carpıcı iddia daha ortaya atıldı. Bayraktar’ın, başrolunu ustlendiği sinema filminin setinde calışan makyoz ve kuafore sozlu ve fiziksel taciz uyguladığı one suruldu. Ruhsatsız silah bulundurduğu nedeniyle 6 ay 17 gun hapis cezasına carptırılan oyuncu Ufuk Bayraktar, 2019 yılının mart ayında tahliye olmuştu. Hapisten cıktıktan sonra eşi Merve Bayraktar’ı aldattığı iddia edilen Bayraktar’ın ismi şimdi de taciz ve tehdit olayına karıştı.
  TACİZ VE TEHDİT İDDİASIYLA GUNDEMDE
  Ezel dizisinde Ramiz Dayı’nın gencliği oynayan ve bu rolle adından soz ettirmeyi başaran 39 yaşındaki Ufuk Bayraktar, gercek hayatta da kendisini hayat verdiği role kaptırarak bilinc dışı davranışlarla gundeme gelmeyi başardı. Ufuk Bayraktar’ın, cekimleri devam edan ‘Dayı’ filminin setinde iki calışana şiddet uyguladığı iddia edildi.
  SENDİKA ACIKLAMA YAPTI
  Konuyla ilgili olarak bir acıklama yayımlayan Sinema TV Sendikası olayın takipcisi olduklarını duyurdu:
  “Yonetmenliğini Uğur Bakyraktar’ın başrolunu ise kardeşi Ufuk Bayraktar'ın ustlendiği ‘Dayı' isimli sinema filmi setinde kabul edilemez olaylar yaşanmıştır. Cekimleri Adana'da devam etmekte olan sette makyoz Alev Unal Nayır ve kuafor Metin Tektaş, oyuncu Ufuk Bayraktar tarafından fiziksel ve sozlu tacize uğramış, tehdit edilmiştir.
  Hukuki işlemlerin başlatılmış olduğu surecin takipcisi olacağımızı, meslektaşlarımız Alev Unal Nayır ve Metin Tektaş'ın yanında durduğumuzu kamuoyuna bildiririz.
  Setlerde yaşanan taciz ve mobbing olaylarını kınıyor, tum sektor bileşenlerini dayanışmaya cağırıyoruz!”
  İHANET HABERLERİYLE GUNDEME GELMİŞTİ
  Kocasının bir başka kadınla olan samimi yazışmalarını ifşa eden Merve Bayraktar, hemen sonrasında da eşi Ufuk Bayraktar'ın bu yazışmaların ortaya cıkmasının ardından kendisine attığı barışma mesajlarını yayınlamıştı.
  PALAYLA İNSANLARA SALDIRMIŞTI
  Oyuncu Ufuk Bayraktar 2017 senesinde Cihangir’de bulunan bir mekanda elinde palayla etrafa saldırdığı, muşterilerin bazılarının yaralanmasına yol actığı ve olum tehditleri savurduğu haberi magazin gundemine buyuk etki yaratmıştı.


  İLGİLİ HABERUfuk Bayraktar'ın ihanet mesajlarını eşi Merve Bayraktar paylaştı  Son guncelleme: 13:11 - 01.08.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.