Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.916
  Konu
  6920
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.916

  Konu:6920

  Aldığı Beğeni:0  Yonetmenliğini Kamil Aydın'ın yaptığı Turkler Geliyorlar: Adaletin Kılıcı filmi bu akşam ilk kez televizyonda yayınlanacak. Turkler Geliyorlar: Adaletin Kılıcı filmi Balkan coğrafyasındaki zulmun onune gecmek icin zorlu bir mucadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet'in seckin savaşcı birliği Akıncıların hikayesini konu alıyor. TURKLER GELİYOR: ADALETİN KILICI FİLMİNİN OYUNCU KADROSU
  – Emre Kıvılcım
  – Ece Ceşmioğlu
  – Levent Ozdilek
  – Ebru Ozkan
  – Seray Kaya
  – Serdar Gokhan
  TURKLER GELİYOR: ADALETİN KILICI FİLMİNİN KONUSU
  Turkler Geliyor: Adaletin Kılıcı, Balkan coğrafyasındaki zulmun onune gecmek icin zorlu bir mucadeleye girişen Fatih Sultan Mehmet’in seckin savaşcı birliği Akıncıların hikayesini konu ediyor. Fatih Sultan Mehmet, İstanbul'un fethinin ardından rotasını Roma'ya cevirir. Ancak bu sırada Sırp kralı Lazar, Fatih Sultan Mehmet'in Avrupa'daki kararlı ilerleyişinin onune gecmek ister. Fatih Sultan Mehmet’e olumune bağlı olan Akıncılar, Osmanlılara karşı Katolik dunyası ve Papa ile ittifak kuran, Balkan coğrafyasında buyuk bir zulme neden olan Lazar'ın planını bozmak icin, harekete gecer. Fatih'in Akıncıları, hak ve adaleti sağlamak ve yaşanan zulme dur diyebilmek icin zorlu bir mucadeleye girişir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.