Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Yıllarca sevgili kaldıktan sonra evlenen ve 15 ay sonra boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı, kızları Melisa icin bir araya geldi. Uzun suredir Dominik'te olan gectiğimiz gunlerde Turkiye'ye gelen Acun Ilıcalı, kızını gormek icin Subaşı ile buluştu.
  Selin tadını cıkaran vatandaş suya atlayıp kulac attı

  AFAD, hortumdan korunmanın yontemlerini paylaştı

  Karantinada bunalıma giren Steve Bing, 27. kattan atlayıp canına kıydı  BULUŞUP YEMEK YEDİLER

  Bir kızları olduğu icin boşandıktan sonra arkadaş kalan iki unlu isim ayrı ayrı tatil yaptıkları Bodrum'da bir araya geldi. Sevgilisi Guido Senia ulkesine gittiği icin ailesine daha cok vakit ayıran Subaşı, gectiğimiz akşam arkadaşları ve Acun Ilıcalı ile Gumuşluk'te yemek yerken goruntulendi. Ciftin bu anları ise mekandaki diğer kişiler tarafından kayda alındı. Karşılıklı yemek yiyen Acun ılıcalı ve Şeyma Subaşı'nın goruntusu kısa surede Instagram'da gundem oldu.
  Şimdilerde farklı kişilerle aşk yaşayan iki unlu isim, sosyal medya hesaplarından birlikte akşam yemeğinde oldukları anlardan fotoğraf ve video paylaşmadı.
  Unlu televizyoncu Acun Ilıcalı, gectiğimiz haftalarda Instagram uzerinden katıldığı bir canlı yayında Şeyma Subaşı'nın cok iyi bir anne olduğunu belirterek "Onun hakkın hic yemem" demişti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.