Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Karantina donemini evinde geciren başarılı şarkıcı Aynur Aydın, "Ben sutyen takmıyorum. Sizi mi takacağım" paylaşımıyla gunlerce konuşuldu. İc camaşırlarıyla alakalı paylaşımlarıyla adından soz ettirmeye devam eden Aydın, bu tarz icerikleri neden paylaştığını anlattı.
  "SANATCILIKTAN KOMEDYENLİĞE TERFİ ETTİM"

  Milliyet'ten Emre Kara'ya konuşan Aynur Aydın, sutyen paylaşımları icin "Pandemi doneminde bende bir salmışlık oldu. Burada maksat insanları gulumsetmekti. Sanatcılıktan komedyenliğe terfi ettim o tweetle. Twitter'daki mesleğimi sanatcı yerine 'komik makinesi' olarak değiştirdim" dedi.

  "AHLAKSIZLIK VE AYIP OLAN BİR ŞEY YOK"

  Son zamanlarda yaptığı paylaşımlardan guzel etkileşimler aldığından bahseden şarkıcı, sutyenleriyle cektiği video icin "Esprili bir tepki olarak o videoyu cektim. Mevzuya Aynur gibi yorum yaptım. Ben insanların ne duşuneceğine gore hareket etmeyi bırakalı yıllar oldu. Ahlaksızlık ve ayıp olan bir şey yok. Kime gore, neye gore? Biz sanatcılar ve kadınlar bunu kabul etmek zorunda değiliz. Feministlerden destek aldım. O video kadının obje olarak gorulmesine esprili bir tepkiydi. Erkek kravatını paylaşsa bu kadar tepki cekmezdi" ifadelerini kullandı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.