Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.769
  Konu
  4756
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.769

  Konu:4756

  Aldığı Beğeni:0  Sosyal medya hesabını en aktif kullanan isimlerin başında gelen ve her anını takipcileriyle paylaşan Yeliz Yeşilmen, iyi niyetinin fazla kullanıldığını, sonunun eşi tarafından yuzune atılan kezzapla gorme yetisini kaybeden ve oldurulen Bergen gibi olmasını istemediğini soyledi. Yeşilmen, takipcilerinden peş peşe yayınladığı videolarını anne ve babasından izleyerek paylaştığını ve bu konuyu bilmemelerini rica etti.
  "BEN CAZGIRLIK YAPIP KENDİMİ ORTALARA ATMAM"

  Instagram hesabından gozyaşları icinde cektiği videoyu paylaşan Yeşilmen, şunları soyledi: "Bakın arkadaşlar şu kadarını soyleyeyim, ben başıma her turlu kotu olay geldiğinde cazgırlık yapmam, ortalara kendimi atmam, susarım, sabrederim. En yakınlarım, yanımda calışanlar, butun ailem bilir; hatta nasıl bir sabır bu derler. Cok eski kadınları duşunun, her şeye rağmen sabredip susan kadınlardanım ama ağzımı bir actım mı, terbiyemi bozmayarak oyle şeyler kanıtlarım ki sizin de ağzınız acık kalır."
  "OK YAYDAN CIKMIŞTI DURDURULDU"

  "Evet bugun ağladım, iki saat ağladım. Gozlerim yanıyor, şişti. Sonra kızım geldi makyaj yaptı, yapmak zorunda olduğum reklamlarım var, ekmek param, ben para kazanmak zorundayım. Mecburum buna. Şu an kimseye bir şey acıklamayacağım, ok yaydan cıkmıştı, durduruldu. Acıklamıyorum, acıklamayacağım; ben de zamanı geldiğinde dokerim. Kimle ilgili olduğunu, neyle olduğunu da soylemeyeceğim. Bu konuyu kapatıyorum, kapatmak zorundayım cunku ev halkının hepsi uzuldu. Her zaman guclu olmak zorundayız. Biz Turk kadını var ya dunyada bir numarayız."

  "SONUMUN BERGEN GİBİ OLMASINI İSTEMİYORUM"

  "Ama her şeye şukreden acılarının icinde mutlu olan bir kadınım. Hicbir zaman, hic kimsenin beni mutsuz etmesine izin vermeyeceğim, aldığım aile terbiyesi, dini inanclarım, yureğim sayesinde yaşıyorum. Cok guzel mesajlar yollamışsınız. Yakınımdakiler biliyor ne olduğunu, belki bir gun siz de oğrenirsiniz.O gun bugun değil. Bakalım zaman ne getirecek, bilmiyorum. Sadece son sozum; iyi niyetimin daha fazla kullanılmasını artık istemiyorum. Cok buyuk fedakarlıklar yaptım, her konuda da yapıyorum ama sonumun Bergen gibi olmasını da istemiyorum."
  EŞİNDEN ŞİDDET Mİ GORUYOR?

  2010 yılında iş adamı Ali Uğur Akbaş ile nikah masasına oturan ve iki cocuğu olan Yeliz Yeşilmen'in ağladığı videoyu izleyenler "Eşinden şiddet mi goruyorsun?" diye sordu. Yeşilmen yıllar once de eşi tarafından ihanet uğradığı yonundeki haberlerle gundeme gelmişti.

  BERGEN'E NE OLMUŞTU?

  Şarkıcı Bergen, 31 Ekim 1982'de eşi tarafından yuzune atılan kezzap gorme yetisini kaybetmişti. Bergen, 14 Ağustos 1989'u 15 Ağustos'a bağlayan gece, Adana'da boşandığı eşi tarafından kurşunlanarak oldurulmuştu.

Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.