Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Unlu şarkıcı ve oyuncu Hulya Avşar, onceki gun kızı Zehra ile Etiler'de bir mekandan cıkarken goruntulendi. Kendisini goruntuleyen basın mensuplarıyla sohbet eden Avşar, taktığı siyah maske hakkında da konuştu.
  Hafta sonu sokağa cıkma kısıtlaması hangi saatlerde uygulanacak, hangi işletmeler acık olacak?

  Cinsel istismardan yargılanan zanlının cezaevine girmemek icin yaptığı planı polis bozdu

  Son dakika: Duğun salonları 1 Temmuz'da acılıyor! Damatla gelin harici kimse oynayamayacak  "ZEHRA PECELİ BİRİNİ GORUNCE 'OCU' DEMİŞTİM"

  Koronavirus tedbirleri kapsamında getirilen maske takma zorunluluğuna uyan Hulya Avşar, "Ben şimdi anlıyorum neden pece takıyorlarmış. Cok uyanıklarmış. Bunların başımıza geleceğini biliyorlarmış. O kadar kıyamet kopardık, ben yazılar yazdım.Zehra gormuştu bir tanesini. 'Ocuu' demiştim. Korkmuştu.
  Daha beyaz carşaf da olabilir diye. Sonunda gordunuz mu? Biz de taktık peceyi... Fakat nasıl yemek yiyorlarmış onu da oğrendim. Zormuş da... Tabii ki gercekten şuna inanıyorum ki cok zor hayatları varmış. Bir kere sıcak... Yemek yemek zor. Allah kolaylık versin" ifadelerini kullandı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.