Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Bodrum tatilinin ardından sevgilisi Cem Yılmaz'la birlikte İstanbul'a dönen Serenay Sarıkaya Etiler'de bulunan bir kuaförden çıkarken görüntülendi. Sarıkaya, corona virusu pandemisinden dolayı işlerinin aksadığını aktardı. Oyuncu Serenay Sarıkaya, onceki gun Etiler'de bulunan bir kuaforden cıkarken goruntulendi. Pandemi nedeniyle projelerine ara vermek zorunda kalan Serenay Sarakaya, Alice Muzikali ile ilgili şu an beklemede olduklarını soyledi.
  “BUTUN İŞLERİMİZ ERTELENDİ”

  Merhum sanatcı Bergen'in hayatını konu alan filmde Bergen'i canlandıracak olan Serenay Sarıkaya, pandemi nedeniyle hazırlıkların durduğunu soyledi. Sarıkaya, “Butun işlerimiz ertelendi, durdu. Şu an calışamıyoruz. Hazırlık da yapamıyoruz. Corona virusu surecinden dolayı proje durdu. Hayatın normale donmesini bekliyoruz” dedi. Cem Yılmaz ile aşk yaşayan unlu oyuncu, ozel hayatıyla ilgili soruları kabul etmedi.


  İLGİLİ HABERSerenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz'ın yaş farkı sosyal medyanın dilinde  Son guncelleme: 09:05 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.