Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020, dun akşam 115. bolumuyle ekrana geldi. Survivor'da ceyrek finale kalan isimler arasında yer alan Nisa ve Sercan arasındaki polemikler ada konseyine damga vurdu.
  "SERCAN BENDEN İNTİKAM ALMAK İCİN YAPIYOR"

  Survivor'da dokunulmazlığı kazanan Sercan, haftanın 2. eleme adayı olarak Nisa'nın adını soyledi. Nisa'nın ise eski yaşananlara atıfta bulunarak "İlk fırsatta adımı yazacağını biliyordum. Benden intikam almak icin yapıyor" deyince Sercan sinirlendi. İlk konseyde Nisa'ya konu hakkında acıklama yapmayan Sercan, haftanın 3. konseyinde Acun Ilıcalı'dan soz hakkı isteyerek sert acıklamalarda bulundu.

  "NİSA'NIN ZARAR GORMESİNİ İSTEMEDİM AMA BEN ZARAR GORDUM"

  Konseye icinde notlar olduğunu soylediği cantasıyla gelen Sercan Yıldırım, Nisa ile ilgili ilk defa acıklama yaptı. Nisa'ya karşı hep koruyucu olduğunu ve zarar gormesini istemediğini soyleyen Sercan, sozlerine şoyle devam etti: "En başından bugune kadar bir cok şey yaşandı. Kendisinin hic bir zaman zarar gormesini istemedim. Ama zarar goren ben olmuştum. Olaylar tamamen kapanmış ve ben de kendi icimde de kapatmıştım. Ama tekrardan sanki ben peşinde koşuyormuşum havasını vermesi beni cok uzdu ve etkiledi de. Bunu yediremedim kendime. Son oyundaki performansımı da kotu etkiledi."
  "TEK TARAFLI BİR ŞEY OLMADI, CEMAL CAN DA ŞAHİT"

  "Asla peşinden koşan ben olmadım, o da olmadı. Ama tek taraflı yaşanmadı bir şeyler, bunu herkesin bilmesini isterim. Keşke olaylar tamamen kapalı kalsaydı. Ama benim de bir gururum ve bir duruşum var. Olaylara cok yakından şahit olan Ezgi, Aycan ve Aşkım var. Ayrıca en yakın arkadaşı olan Cemal Can da bu yaşananlara şahit. Ona da sorabilirsiniz. Bunu herkes bilsin istedim. Ancak detay vermiyorum. Bir cok not var yanımda, gostermek istiyorum ancak gerek yok. Keşke olay kapansaydı ve ben bu sacma acıklamayı yapmasaydım. Ancak bunu kendisi yaptırdı bana. Boyle bir acıklamayı istememiştim."

  SERCAN VE NİSA ARASINDA NE OLDU?

  Sercan Yıldırım, bir acık artırma oyununda "Nisa'ya kıyamıyorum, o yesin" diyerek cheesecake jesti yapmıştı. Survivor'un 49. bolumunde Nisa ile ozel konuşmak isteyen Sercan, hislerinden bahsetmiş ancak olumsuz yanıt almıştı.
  ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

  Survivor ceyrek finalde haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can, ilk eleme adayı olarak Evrim'in adını soyledi. Pazar akşamı ekrana gelen bolumde ise bireysel dokunulmazlığı Sercan kazandı ve eleme adayı olarak Nisa'yı gosterdi. Dun akşam yayınlanan bolumdeki 3. dokunulmaz oyununu yine Cemal Can kazandı ve eleme adayı olarak Sercan'ı soyledi.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.