Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Karantina donemini ailesiyle birlikte geciren ve sonrasında da yaptığı paylaşımlarla takipcileriyle etkileşime giren sunucu Seda Akgul, kısa bir sure once kedisinin kaybolduğunu duyurmuş ve uzuntusunu takipcileriyle paylaşmıştı. Akgul mutlu haberi yine sosyal medya hesabı uzerinden verdi.
  Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve bir donem Youtube kanalı uzerinden yayınlar gercekleştiren Seda Akgul, şimdilerde ailesiyle birlikte corona gunlerinde virusten uzak kalmaya calışıyor. Instagram hesabı uzerinden gundelik koşturmalarına dair paylaşımlarda bulunan Akgul, bundan iki gun once uzerine titrediği kedisinin kaybolduğunu duyurmuş ve yardım ricasında bulunmuştu.
  Yaşadığı uzuntulu gunlerin ardından kedisinin donduğu haberini yine sosyal medya hesabı uzerinden paylaşan Seda Akgul, paylaştığı karenin altına şu satırları yazdı:
  “Guzel kızım kopeklerin saldırısından kurtulup hırpalanmış ve yaralı halde, 2 gun sonra, annesine donmeyi başardı. Ciddi bir ameliyat gecirdik, biraz daha dayanacağız. Tum hayvanseverlerin, bize destek olanların, dua edenlerin kalplerinden opuyorum”
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.