Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Gorkem
  Magazin.biz.tr
  Mesaj
  632
  Konu
  631
  Üye Avatarı

  Mesaj:632

  Konu:631

  Aldığı Beğeni:4  Pandemi nedeniyle Avrupa konserleri iptal edilen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, aldığı 200 bin Euro ön ödemeyi mahkeme yoluyla yapımcısına faiziyle birlikte geri ödeyecek.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: Reynmen.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 70.2 KB (Kilobyte)
ID:	1072

  Reynmen olarak tanılan şarkıcı Yusuf Aktaş ile konser anlaşması yapan Riba Events şirketi, önden 200 bin Euro ödeme yapmıştı. Fakat pandemi yasakları nedeniyle konser yapılamadı. İddiaya göre bunun üzerine şirket Reynmen'den ödedikleri ücreti geri istemişti. Fakat Reynmen ücreti geri ödemeyeceğini söylemişti. Riba Events şirketi, paranın tahsili için Reynmen'e dava açtı. Ödenen 200 bin Euro'nun iadesi için açılan davada karar çıktı. Mahkeme, şarkıcının şirkete 200 bin Euro'nun dava tarihinden itibaren en yüksek oranlardaki Euro faiziyle birlikte ödemesine karar verdi. Bu karara Yusuf Aktaş'ın istinaf mahkemesinde itiraz etme hakkı bulunuyor.


Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat