Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Yayınlanan her bolumuyle izleyicilere gulme krizi yaşatan Guldur Guldur Show'da bir ayrılık yaşandı. Kasım 2018'de Guldur Guldur Show'un oyuncu kadrosuna dahil olan Sinan Calışkanoğlu, ekibe veda etti.
  İmamoğlu, muhabirin "tedbir" sorusuna cıkıştı: 20-25 yıldır almayanlara bu soruyu sorabilirsin

  Koronavirus salgınında yoğun bakımdaki hasta sayısı son 1 ayın en yuksek seviyesinde

  Son dakika: Uşak'ta yolcu otobusu ile kamyonun carpıştığı kazada 2 kişi oldu, 18 kişi yaralandı  SENARYOLARI OKUMAYA BAŞLADI

  Evli olan Sinan Calışkanoğlu, kariyerine farklı bir yon vermek icin gelen senaryoları okumaya karar verdi. Kişisel gelişim uzmanı ve profesyonel kocluk yapan Ciğdem Calışkanoğlu ile evli olan Sinan Calışkanoğlu, şu sıralar eşiyle bol bol vakit geciriyor.
  Guldur Guldur Show ile hayran kitlesini genişleten Calışkanoğlu'nun Instagram'da 100 binden fazla takipcisi bulunuyor.
  SİNAN CALIŞKANOĞLU KİMDİR?

  Sinan Calışkanoğlu, 26 Ocak 1978 tarihinde İstanbul'da dunyaya geldi. Akademi İstanbul Tiyatro bolumunu bitirdi. Daha sonra Pera Guzel Sanatlar Merkezi'nde pandomim ve oyunculuk dersleri aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2002 yılında rol aldığı Sırlar Dunyası/Sır Kapısı adlı dizi ile yaşayan Sinan Calışkanoğlu; Kertenkele, Bir Yastıkta, Turkun Uzayla İmtihanı, Yahşi Cazibe, Turk Malı, Hayat Bilgisi, Selena, Bir İstanbul Masalı, Goktaşı, İlk Buluşma, Guldur Guldur, Batlır gibi yapımlarda yer aldı.
  2007'de oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu ile evlendi ve 2010'da boşandı. 2013 yılında ise yine kendisi gibi oyuncu olan Tuğba Sarıunal ile evlenen Sinan Calışkanoğlu, 2015 yılının son aylarında boşandı. 21 Nisan 2018 yılında Ciğdem Şen ile ucuncu evliliğini yaptı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.