Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  23 yaşındaki Bahar Şahin'in, yaklaşık 6 aydır aşk yaşadığı Cenan Adıguzel'le birlikteyken, Zalim İstanbul dizisindeki partneri Ozan Dolunay'la yakınlaştığı iddia edilmişti. Cift hakkında cıkan aşk dedikoduları doğru cıktı.
  Son Dakika: Yuksekova'da yaşanan catışmada 1 kahraman askerimiz şehit oldu

  Rıza Kayaalp, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Spor Muşavirliği'ne atandı

  İmamoğlu, muhabirin "tedbir" sorusuna sert cıktı: 20-25 yıldır almayanlara bu soruyu sorabilirsin  AYRILIKTAN 2 GUN SONRA YENİ AŞKA YELKEN ACTI

  Milliyet'te yer alan habere gore: Sevgilisinin rol arkadaşıyla yakınlaştığını duyan Cenan Adıguzel, Şahin ile tartışarak ilişkisine son noktayı koydu. Adıguzel'le yollarını ayrılan Bahar Şahin ise 2 gun sonra Ozan Dolunay ile goruntulendi. Genc aşıklar, onceki gun bir mekanda baş başa yemek yedi.
  Ozan Dolunay ve Bahar Şahin
  OPUŞURKEN YAKALANDILAR

  Sahil kenarındaki restoranda karşılık yemek yiyen ikili, cevredekilere aldırış etmeden opuştu. İkili, mekanda uc saat oturduktan sonra taksiyle ayrıldı. Her anını sosyal medya hesabından paylaşan Bahar Şahin, ozel hayatıyla ilgili henuz bir acıklama yapmadı.
  Cenan Adıguzel ve Bahar Şahin
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.