Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Oyuncu Şukru Yıldız'ın 14 yıldır kullandığı 1987 model otomobili gectiğimiz yıl arızalandı. Yurt icinde parca bulamayan Yıldız, yurt dışından parca siparişi vererek otomobilini Karakoy'de bulunan bir sokağa park etti. Dizi calışmaları nedeniyle otomobiliyle ilgilenemeyen Yıldız bir sure sonra otomobilinin parcalarının calındığını fark etti. Sokakta bulunan esnaf, otomobilin sahipsiz gorulmesinin ardından hırsızların hedefi haline geldiğini soyledi. Parca parca calınan otomobilden ise geriye hurdası kaldı.
  Hafta sonu sokağa cıkma kısıtlaması hangi saatlerde uygulanacak, hangi işletmeler acık olacak?

  İlce halkı diken ustunde! Sivas'taki vakaların yuzde 70'i Şarkışla'da goruldu

  Son dakika: 1 Temmuz'da başlayacak olan duğunlerde damatla gelin harici kimse oynayamayacak  "ARABA BURAYA GELDİĞİNDE SAĞLAMDI ŞİMDİ HURDAYA DONDU"

  Hurdaya donen otomobilin kaldırılmasını isteyen esnaf Adem Ozturk," Tophane'den bir arkadaş buraya arabayı bırakıyor. Araba biraz daha yukarıdaydı. Calmak isterken buraya kadar inmiş. Araba buraya geldiğinde sağlamdı, temizdi, her şeyi vardı. Bu hale geldi. Biz belediye ya da emniyetten bu arabayı kaldırmalarını istiyoruz. Cunku ici cople doldu. Her turlu pislik var. Bizim isteğimiz bu arabanın buradan kaldırılması" diye konuştu.
  "BİR GUN KAPISI BİR GUN KAYIŞI SOKULDU"

  Mahalle sakinlerinden İdris Tut ise "Oyuncu bir arkadaş arabayı buraya getirip bıraktı. Bir tamirhanedeymiş. Arabayı cekiciyle getirip buraya bıraktı. Sonra sokakta kalan cocuklar bir gun kapısını bir gun kayışını sokerek bu hale getirdiler. Sahibinin de haberi var bu durumdan" dedi.
  Hurdaya donen otomobilin ise amator fotoğraf cekimleri ve video kliplerde kullanıldığı oğrenildi.
  Şukru Yıldız
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.