Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Bir soygun sonrası her şey ters gider ve amansız bir takip başladı. Bu akşam televizyonlarda tekrardan yayınlanacak Otoban filmi, sinemada aksiyon severlerin beğenisini toplamıştı. Unlu oyuncu Anthony Hopkins’in oynadığı Otoban filminin konusu ve oyuncuları haberimizde… Yonetmenliğini Eran Creevy'nin yaptığı Otoban filmi, 2016 yılında vizyona girmiştir. Aksiyon dolu sahneleri ile dikkat ceken Otoban film hakkında tum bilgiler haberimizde…
  OTOBAN KONUSU
  Kotu giden bir soygunun ardından Casey Stein kendini acımasız mafya babası Hagen'den kacarken bulur. Hagen'ın geri almak icin her şeyi yapabileceği bir kargoyla kacmaya calışan Casey'in secenekleri cok azdır. Caresizlik icinde eski patronu ve uyuşturucu kacakcısı olan Geran'ı arar.
  Geran'dan isteği uzun sureli kız arkadaşı Juliette'i Hagen'dan korumasıdır. Hayatının aşkı Juliette'i Hagen tehdidinden korumaya ve en kısa surede hayatını kurtarmaya calışan Casey kendini esaslı bir kovalamacanın icerisinde bulur. Koln'un yuksek hızlı otobanında hayatta kalma mucadelesi veren Casey cok gec olmadan kendi hayatını ve sevdiği kadının hayatını kurtarabilecek midir?
  OTOBAN OYUNCULARI
  Otoban filminin başrollerde Nicholas Hoult, Felicity Jones ve Anthony Hopkins bulunuyor. Filmin kadrosunda ise Ben Kingsley, Nadia Hilker, Clemens Schick, Marwan Kenzari, Christian Rubeck ve Aleksandar Jovanovic gibi isimler yer alıyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.