Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Yonetmenliğini Sam Raimi yaptığı 2004 yapımı Orumcek Adam 2 filmi, super kahramana donuşen Peter Parker'ın mucadelesini anlatmaya devam ediyor. Yuksek temposu ve aksiyonu bol sahneleriyle izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Orumcek Adam 2 filmi ile detaylar haberimizde… En sevilen super kahramanlardan biri olan Orumcek Adam, ikinci filmi ile televizyon ekranlarında… Orumcek Adam Peter Parker'ın, suclularla mucadelesi amansız şekilde suruyor. Peki, Orumcek Adam 2 filminin konusu ne? Orumcek Adam 2 filmi ne zaman cekildi, oyuncuları kim?
  ORUMCEK ADAM 2 OYUNCULARI
  Tobey Maguire – Spider-Man / Peter Parker
  Kirsten Dunst – Mary Jane Watson
  James Franco – Harry Osborn
  Alfred Molina – Doc Ock / Dr. Otto Octavius
  Rosemary Harris – May Parker
  J.K. Simmons – J. Jonah Jameson
  Donna Murphy – Rosalie Octavius
  Daniel Gillies – John Jameson
  Dylan Baker – Dr. Curt Connors
  ORUMCEK ADAM 2 KONUSU
  Sevgilisi Mary Jane’den ayrılan Peter ona gercek kimliğini acıklayıp acıklamamak arasında kaldığı icin oldukca zor bir donem gecirmektedir. kararsızlık icine duştuğu bu esnada Mary Jane’in, patronun oğlu John’la birlikte olmaya başlaması iyice canını sıkar. Bunlara, halasının mali sıkıntıları ve hayattaki tek dostu Harry Osborne’un, babasının olumunden kendisini sorumlu tuttuğu icin Peterdan uzaklaşması onu depresyonun eşiğine getirmiştir. Bu esnada, yeni duşmanı Doktor Ahtapot’un ortaya cıkmasıyla Peter Parker’ın hayatı icinden cıkılmaz bir hal alacaktır.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.