Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Şarkıcı Nilufer, sosyal medya hesabından yazdıklarıyla hemen her kurban bayramında ekrana gelen kacan kurbanlıklar, kesilirken eziyet goren hayvanlar ve yaralanmalar uzerinden yapılan haberleri hatırlattı ve tepki gosterdi. Hemen her kurban bayramında karşımıza cıkan kotu goruntuler ekranları karşısındaki milyonlarca insanı derinden uzmekte ve rahatsız etmekte…
  Bu konuda rahatsızlık duyan isimlerden biri de şarkıcı Nilufer oldu. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Nilufer kacan bir kurbanlığı yakalamaya calışan insanların gorulduğu bir kareyi paylaştı ve şunları yazdı:
  “Bu rezalet ne zaman bitecek. Her kurban bayramında otoyollar da kaçan kurbanlıklar, deneyimsiz ellerde eziyet çeken hayvanlar, insanların kendilerini yaralamaları. Ne zaman bitecek? Kurbanlıklar sadece daha önceden belirlenen yerlerde kesilmeli bence. Bireysel kesimler yasaklanmalı. Bu konuda siz ne düşünüyorsunuz?”
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.