Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  2011 yılında Songul Karlı ile dunya evine giren Metin Yuncu 2017 yılında olaylı şekilde boşanmıştı. Peki Metin Yuncu kimdir? Songul Karlı'nın eski eşi Metin Yuncu ne iş yapıyor? 2012 yılında evlilik programında canlı yayın sırasında nikah masasına oturan Metin Yuncu ve Songul Karlı cifti gectiğimiz yıllarda olaylı şekilde boşanmıştı. Songul Karlı’nın hakkında bircok ithamda bulunduğu Metin Yuncu merak konusu oldu.
  METİN YUNCU KİMDİR?
  Magazin basınında ilk olarak 2009 yılında Binnaz Avcı ile olan ilişkisiyle yer alan Metin Yuncu, Mayıs 2012'de Su Gibi programında programın sunucusu Songul Karlı ile dunya evine girmişti. Cift Mart 2017 itibariyle boşandı. 5 yıllık evliliklerini bitiren ciftin arasında cok kez maddi konulara dayanan tartışmalar yaşanıyor.
  Metin Yuncu, inşaat ve emlak sektoru dışında gemicilik sektorunde de faaliyet gosteriyor. Ayrıca Yuncu’nun gecmişteki bir başka evliliğinde bir cocuğu bulunuyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.