Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Koronavirus salgını nedeniyle uzun süredir evden dışarı çıkmayan ve bu süreçte sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Merve Boluğur, Nişantaşı'nda bir erkek arkadaşıyla gezerken görüntülendi.

  KEYFİ BİR HAYLİ YERİNDEYDİ


  İki yıl once şarkıcı Murat Dalkılıc'tan boşandıktan sonra kalbini aşka kapatan Merve Boluğur, gectiğimiz aylarda Bebek'te goruntulendiği erkek arkadaşıyla bu kez Nişantaşı'nda ortaya cıktı.
  Etrafa gulucukler sacan Merve Boluğur'un keyfi bir hayli yerindeydi.
  SUTYENSİZ VE MAKYAJSIZ HALİ DİKKAT CEKTİ

  Rahat tavırları ve sportif giyim tarzıyla dikkat ceken Merve Boluğur makyajsız hali ve sutyensiz tercih ettiği siyah body'si gozlerden kacmadı.

  SEVGİLİ KRİTERLERİNİ PAYLAŞMIŞTI

  Ote yandan guzel oyuncu Merve Boluğur, gectiğimiz gunlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla karşı cinste aradığı ozellikleri paylaşmıştı. Boluğur, "Benden buyuk olmalı. İdeal fark 5-6 yaş. Karizma şart, zıpır tipleri sevmem. Cok yakışıklı istemem. Şeytan tuyu olmalı. Beni tutkuyla sarıp sevmeli" ifadelerini kullanmıştı.

Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.