Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Kısa bir sure once Alacatı'da bir erkekle beraber goruntulenen ve sonrasında da bu kişinin hayranı Burak Dayı olduğu ortaya cıkan oyuncu Merve Boluğur, kendisine eleştirel yorumlarda bulunanlara tepki gosterdi. Hayranı Burak Dayı ile aşk yaşayan Merve Boluğur kendisini eleştirenlere sosyal medyadan cevap vererek “Az kıskanın ruh sağlığınız icin” dedi.
  Aşk yaşamaya başlayınca gundemden duşmeyen Merve Boluğur, kendisini eleştirenlere cevap verdi.
  İlk olarak Mevlana'nın “Benim hayatımı yargılamadan once, benim ayakkabılarımı giy ve benim gectiğim yollardan, sokaklardan, dağ ve ovalardan gec” sozlerini yayımlayan oyuncu, ardından da şu mesajı ekledi: “Sığ duşunceler bir yere goturmez. Az kıskanın ruh sağlığınız icin.”
  Yeni bir ilişkiye başladığını ilan eden Merve Boluğur’un yeni aşkının, unlu oyuncunun hayranı olduğu ve iki yıl boyunca paylaştığı fotoğraflara ovguler yağdırdığı ortaya cıkmıştı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.