Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Menajerimi Ara dizisi bu akşam 4. son bolumle ekranlara geldi. Dizinin son bolumunde; Dicle, Beren’le Barış’a gelen fotoğraf cekimi ile ilgilenmek zorundayken Feris’in oyuncusu Edis ile Cınar’ın oyuncusu Melisa Şenolsun, uzun zamandır beraber rol aldıkları dizinin setinde buyuk bir gerilim yaşadı. İşte Menajerimi Ara 5. yeni bolum fragmanı ve son bolumde yaşananlar... MENAJERİMİ ARA 5. YENİ BOLUM FRAGMANI GELDİ Mİ?
  Menajerimi Ara dizisinin 5. yeni bolum fragmanı henuz yayınlanmadı. Dizinin yeni bolum fragmanı yayınlandığında aşağıdaki bağlantıda yer alacak.
  MENAJERİMİ ARA YENİ BOLUM FRAGMANI
  SON BOLUMDE NELER OLDU?
  Buyuk umutlarla gittiği galadan muthiş bir hayal kırıklığı ile cıkan Dicle, onu yolundan cevirmeye calışan herkese karşı ayakta kalmaya kararlıdır.
  Dicle, Beren'le Barış'a gelen fotoğraf cekimi ile ilgilenmek zorundayken Feris'in oyuncusu Edis ile Cınar'ın oyuncusu Melisa Şenolsun, uzun zamandır beraber rol aldıkları dizinin setinde buyuk bir gerilim yaşarlar.
  Bu sırada Ego Ajanstan ayrılma planları yapan Kırac, Demet Akbağ'ı da yanında goturmek icin harekete gecer.
  Dicle, ajanstan ayrılacağını gizleyen Kırac'ın sırrını oğrenir. Şimdi kendisini gormezden gelen babasının sırrını saklamakla ona en zor zamanında şans vermiş insanlara doğruyu soylemek arasında kalakalır….
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.