Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayaca Menajerimi Ara dizsinin ilk bolum fragmanı yayınlandı. Dizide menajerlerin dunyasına adım atan Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) hikayesine tanık olacağız. Peki Menajerimi Ara ilk bolumu ne zaman belli mi? Geniş oyuncu kadrosuyla olduğu kadar, farklı hikayesi ile de dikkatleri ustune ceken Menajerimi Ara dizisinde bambaşka bir dunyaya giren Dicle'nin hikayesi anlatılacak.
  MENAJERİMİ ARA İLK BOLUM FRAGMANI
  MENAJERİMİ ARA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
  Dizinin ilk bolumun yayınlanacağı tarih henuz paylaşışmadı. İlk bolum fragmanında sadece “Yakında” bilgisi yer alıyor.
  MENAJERİMİ ARA OYUNCULARI
  Barış Falay, Canan Erguder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi guclu oyunculardan oluşan kadrosu ve eğlenceli hikayesiyle heyecanla beklenen ‘Menajerimi Ara' dizisinin geri sayımı devam ediyor.
  MENAJERİMİ ARA KONUSU NE?
  Yayınlanan yeni tanıtımda İstanbul'a sinema sektorunde calışmak icin gelen Dicle'nin oyuncular ve menajerlerinin dunyasına girişiyle icine duştuğu dunyanın ipucları veriliyor.
  Ali Bilgin'in yonetmenliğinde bir sure once cekimlerine başlanan ‘Menajerimi Ara' dizisi, oyuncu ve menajerlerin sinema sektorunun parlak ışıkları altındaki ego savaşlarını, umutlarını, hayal kırıklıklarını ekrana taşıyacak.
  Cok yakında Star TV ekranında seyirciyle buluşacak dizinin senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Cıtak kaleme alıyor.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.