Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.916
  Konu
  6920
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.916

  Konu:6920

  Aldığı Beğeni:0  Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah gibi isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi ilk bolumle izleyici karşısına cıktı. Bugun yayın hayatına başlayan Masumlar Apartmanı dizisinin nerede cekildiği ise merak edilmeye başlandı. İşte dizinin cekiminin devam ettiği il ve semt bilgisi... TRT 1 ekranlarında yayın hayatına merhaba diyen Masumlar Apartmanı dizisinin yonetmen koltuğunda Cağrı Lostuvalı oturuyor. Gercek hayat hikayesini ele alan dizi Gulseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun ici” romanından esinlenerek izleyiciye sunuldu.
  MASUMLAR APARTMANI NEREDE CEKİLİYOR?
  Masumlar Apartmanı dizisi cekimlerini İstanbul’un Balat ve Beyoğlu gibi semtlerinde surduruyor.
  MASUMLAR APARTMANI KONUSU
  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci'nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci'nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve buyuk sırlarla dolu ailesi beklemektedir.
  Han'ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gulben'in (Merve Dizdar) en buyuk korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han'ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

  İLGİLİ HABERMasumlar Apartmanı ilk bolumde neler oldu? Masumlar Apartmanı 2. yeni bolum fragmanı geldi mi?
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.