Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.067
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.067

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  ABD'li yıldız Kim Kardashian West nefret, propaganda ve yanlış bilginin yayılmasını protesto icin sosyal medya hesaplarını 24 saatliğine dondurma kararı aldı. Instagram’da 188 milyondan fazla Facebook’ta da 30 milyon takipcisi bulunan Kim Kardashian sosyal medya boykotuna katıldı.
  Kim Kardashian, dunku acıklamasında şunları soyledi:
  * Sosyal medyada paylaşılan yanlış bilgilerin secimlerde onemli bir etkisi var ve demokrasimizi sekteye uğratıyor.
  * Bu platformlar, Amerika’yı bolmek isteyen grupların nefret, propaganda ve yanlış bilgilerini yaymasına izin vermeye devam ederken oturup sessiz kalamam.
  Kardashian West ve aralarında Leonardo DiCaprio, Sacha Baron Cohen, Jennifer Lawrence ve Katy Perry’nin de bulunduğu unluler, hesaplarını bir grup sivil toplum kuruluşu tarafından başlatılan #StopHateforProfit (KÂr İcin Nefreti Durdur) boykot kampanyası cercevesinde durduruyor.
  Şarkıcı Katy Perry de Instagram hesabında “Bu platformlar, nefret dolu yanlış bilgiler yayan gruplar ve paylaşımlara goz yumarken boş boş oturamam” ifadelerini kullandı.
  Son guncelleme: 15:10 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.