Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Unlu modacı Kemal Doğulu, 17 yaşında Mersin'den İstanbul'a geldiğini ve o gunlerde evi olmadığını belirterek, "İstanbul'a ilk geldiğimde 17 yaşındaydım. Evim, arkadaşım param yoktu. Parktaki bankta 4 gece gecirmişliğim var uyumadan. Başıma bir şey gelir mi korkusuyla" dedi.
  ‘Doya Doya Moda’ programına konuk olan Kemal Doğulu, hayatı ile ilgili carpıcı acıklamalarda bulundu. İşte, Kemal Doğulu’nun itiraflar:
  “İstanbul’a ilk geldiğimde 17 yaşındaydım. Kimse bilmez, gece parkta yatmışlığım vardı. Evim, arkadaşım param yoktu. Senin kucuk pandalı havlun varmış bende o da yoktu. Parktaki bankta 4 gece gecirmişliğim var uyumadan. Başıma bir şey gelir mi korkusuyla. Dolayısıyla cok calıştım, cok cabaladım, cok didindim, cok kazık yedim, sırtımdan bıcaklandım ama yılmayıp calıştım. Tırnaklarımdan kan geldi.

  ‘COK ACIM VAR’
  Gokten zembille inmişim sanan bir kitle var beni. Halbuki oyle değil. Cok acım var. İnsanlarla paylaşmam. Daha once soylemememiştim. Başka bir şehirde tutunmak zor. Ben Mersin’den cıkıp gelmiş bir cocuktum. Sonrasında calışarak değiştirdim kaderimi. Hayatım iyiydi ama hayalim bu değildi. Yaptığım işler sayesinde geldim buralara. Televizyona cıkmak gibi bir hayalim yoktu. Calışacağım, aileme bakacağım ve kiramı odeyeceğim, ekmek alacak param olsun diye calıştım.
  32 YILDIR CALIŞIYOR
  Calışmalarım sonucunda boyle bir pozisyona geldim. En karanlık anın ardından guneş doğuyor. Kolay kolay olmuyor. O zamanlar bakmakla yukumlu olduğum 4 kardeşim vardı. 40 yaşındayım, 8 yaşından beri calışıyorum. Hic tatil yapmadım, hala yapmıyorum. 15 gun calışmadan durduğum gun yok. Yaralarımızı kendimiz sarıyoruz.”
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.