Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.951
  Konu
  7971
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.951

  Konu:7971

  Aldığı Beğeni:0
  Uzun zamandır Ebru Gundeş’in eski eşi Reza Zarrab ile gizli aşk iddialarıyla gundeme gelen Hadise’nin, Kaan Yıldırım’la yaşadığı buyuk aşk sona erdi ama dedikoduların ardı arkası kesilmedi.
  Kimileri Hadise’nin yeni şarkısının reklamını yapmak icin bu yola başvurduğunu soylese de bu ayrılıkta Yıldırım’ın ailesinin de baskı yaptığı konuşuldu.
  Onceki gun ise bir magazin programında yer alan iddiaya gore, bu ilişkinin bitmesinin perde arkasında Ebru Gundeş vardı. İddialara gore Kaan Yıldırım cıkan haberlerin detayları oğrenmek icin Ebru Gundeş’i aradı. Gundeş’in tum detayları Kaan Yıldırım ile paylaşması uzerine Yıldırım, Hadise ile olan birlikteliğini noktaladı.
  “DOSTCA AYRILDIK”
  Yıldırım, cıkan haberlerin ardından Instagram hesabından şu acıklamayı yaptı:
  “Cıkan haberlere acıklık getirmek istiyorum. 3. bir şahısla ilişkim hakkında muhatap olmam soz konusu olamaz. Bizim ilişkimizin başkalarıyla hicbir zaman bir ilgisi olmadı. Bu konunun buralara cekilmesi son derece rahatsız edici.”
  “Biz Hadise ile guzel bir ilişki yaşadık ancak geldiğimiz noktada ortak aldığımız kararla, karşılıklı sevgi ve saygı cercevesinde dostca yollarımızı ayırdık. Herkese sevgiler.”
  İlginizi CekebilirHadise ile Kaan Yıldırım ayrıldıİlginizi CekebilirHadise'den Reza Zarrab tepkisi: Hesabını soracağım sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat