Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  4.727
  Konu
  4714
  Üye Avatarı

  Mesaj:4.727

  Konu:4714

  Aldığı Beğeni:0  Salgın nedeniyle işleri iptal olduğu icin evinden dışarı cıkamayan muzisyen Hilal Ozdemir, bugun Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa magazin programına goruntulu olarak bağlandı. Ekonomik zorlukla yaşayan Ozdemir, başına gelenleri anlatırken duygusal anlar yaşadı.
  "KIZILAY'DAN YARDIM GELDİ"

  2 cocuğuna bakan Ozdemir, yaşadıklarını şu sozlerle anlattı: " Kızılay'a başvurdum, yardım geldi ama erzak 10 gun yetti. Evde hicbir şey kalmamıştı, mahalle muhtarına başvurdum. Hayatın gerceği bu. Sanatcı olmam rahat gecindiğim anlamına gelmiyor. Allah devletimizden razı olsun."

  "KİRAMI ODEYEMİYORUM"

  "Bu pandemi surecinde cocuklarıma bakmaya calışıyorum. Kiramı odeyemiyorum. Ev sahibim haklı olarak ihbarname gonderdi. Bayrama erzak alarak girdim. Cocuklarımın babası ortada yok hicbir şekilde. Bu cocuklar ağac kabuğundan mı cıktılar? Neden aramıyor sormuyor. 5 aydır nafaka odemiyor, ortada yok. Zaten odediği zamanda burnumuzdan getiriyor. Ozel hayatımla gundeme gelmeyi seven bir insan değilim. Ama karşı taraftan bu saygıyı gormedim. En azından cocuklarımın nafakasını odeseydi meşgul etmezdim sizleri. Ben onurumla cocuklarımın ihtiyaclarını karşılamaya calışıyorum, ayakta durmaya calışıyorum. Ben bu surecte yanımda olan herkese teşekkur ediyorum."
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.