Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Hangi adla bilinen bir diş fırcalama tekniği yoktur? sorusu Kim Milyoner Olmak İster’e bu akşam damga vurdu. İşte Kim Milyoner Olmak İster sorusununu yanıtı... Hangi adla bilinen bir diş fırcalama tekniği yoktur sorusu cevabı en cok araştırılanlar arasında yer alıyor. İzleyicilerin merakını uyandıran sorunu cevabı haberimizde yer alıyor.
  Hangi adla bilinen bir diş fırcalama tekniği yoktur
  Cevap: Sturdman
  KİM MİLYONER OLMAK İSTER’DE JOKER HAKLARI
  1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı icinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye icinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.
  2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seceneği rastgele olacak şekilde cıkarır.
  3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir secimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.
  4) Cift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bolumlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar cekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda cift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gosterilir.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.