Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7063
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7063

  Aldığı Beğeni:0  'Sen Cal Kapımı' dizisinde Kerem Bursin'le başrolu paylaşan Hande Ercel, Etiler'de bir klinik cıkışı kameralara takıldı. Klinikten cıkarken goruntulenen Hande Ercel, sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ifade etti. Oyuncu Hande Ercel, onceki gun Etiler'de goruntulendi. Bir klinikten cıkan oyuncu, sete yetişeceğini belirterek hızlı adımlarla aracına doğru yoneldi.
  HANDE ERCEL’DEN KACAMAK CEVAP

  Rutin kontroller icin kliniğe geldiğini soyleyen Hande Ercel'in vucuduyla ilgili bir takım operasyon yaptırdığı oğrenildi. ‘Sen Cal Kapımı' dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bursin ile ilgili konuşan Hande Ercel, basın mensuplarının, “Hayranlarınız sizi cok yakıştırıyor. Yeni bir dizi aşkı olur mu?” sorusuna, “Yakıştırıyorlar evet. Biz sadece işimizi yapıyoruz. 24 saat calışıyoruz” yanıtını verdi.
  Ercel, daha sonra sete yetişmek uzere oradan ayrıldı. Ercel’in yanında bulunan şoforunun maske takmadığı ise objektiflere yansıdı.  İLGİLİ HABERMurat Dalkılıc ve Hande Ercel ayrılığındaki neden Kerem Bursin mi?
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.