Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0



  Şarkıcı Halil Sezai'nin Tuzla'da film cekimi icin kiraladığı villanın onunde 67 yaşındaki Huseyin Meric'i dovduğu goruntuler ortaya cıktı. Goruntulerde Sezai'nin yaşlı adama vurduğu goruluyor. Tuzla’da film cekimi icin kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film cekimi icin itiraz etmesi nedeniyle tartışan 41 yaşındaki Halil Sezai, dun 67 yaşındaki Huseyin Meric’i darbettiği icin karakolluk oldu.
  Şarkıcının Huseyin Meric’i dovduğu anların goruntusu ortaya cıktı. Goruntulerde Halil Sezai ve yanındakilerin yaşlı adama tekme tokat vurdukları goruluyor.
  NE OLMUŞTU?
  Halil Sezai ve ‘İncir Receli’, ‘Boluk’ ve ‘Cennet’ gibi filmlerin yonetmeni Aytac Ağırlar, Tuzla Postane Mahallesi Cafer Bey Sokak’ta film cekimi icin villa kiraladı. Halil Sezai kiraladığı villada film cekimi yapmak istedi. Ancak dort villadan oluşan sitede oturan Huseyin Meric ve Mesih Meric, şarkıcının villada film cekimine izin vermedi. Sanatcı ve diğer villa sahipleri arasında bu nedenle nisan ayından itibaren tartışma ve anlaşmazlıklar yaşandı.
  İKİ KİŞİ İLE BİRLİKTE GİTTİ
  Halil Sezai dun saat 10.00 sıralarında Huseyin Meric’in ikametine yanında iki kişi ile birlikte geldi. İddiaya gore Sezai ve yanındakiler burada Meric’i darbederek tehdit etti. Olay yerinden ayrılan sanatcı ve yanındakiler hakkında Huseyin Meric karakola giderek şikayetci oldu. Polis, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na haber vererek tahkikat başlattı.
  UNLU YONETMEN DE İFADE VERDİ
  Polis şikayetcinin ikametinde bulunan kamera kayıtlarını alarak olayda ismi gecen yonetmen Aytac Ağırlar, Ecem Ağırlar ve Mustafa Taner Okcular’ı Tuzla Asayiş Buro Amirliği’ne davet etti.
  SERBEST BIRAKILDI
  Polis Halil Sezai ve diğer şuphelileri yakalamak icin calışma başlattı. Halil Sezai akşam saatlerinde Kadıkoy’deki evinde yakalandı. Halil Sezai karakola goturulerek ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

  İLGİLİ HABERHalil Sezai karakolluk oldu!



  Son guncelleme: 13:25 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.