Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.916
  Konu
  6920
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.916

  Konu:6920

  Aldığı Beğeni:0  Oyuncu cift Fahriye Evcen ve Burak Ozcivit ikilisi, onceki gun Etiler’de bulunan bir restoranda yemek yedi. Mekan cıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ciftin maskesiz bir şekilde olması ise dikkat cekti. Fahriye Evcen ve Burak Ozcivit, yeni aldıkları luks marka araclarıyla goruntulendi. Rol aldığı dizisinin yeni sezon cekimleri icin eski imajına donen Burak Ozcivit, “Herkese tavsiye ediyorum. Cok rahat. Gunluk hayatta da benim işime yaradı” diyerek yeni imajından memnun olduğun belirtti. Fahriye Evcen ise, “Her halini cok seviyorum ama bu halini daha cok beğendim” ifadelerini kullandı.
  “EKRANLARI OZLEDİM”
  Oğlu Karan'ın doğumunun ardından uzun bir suredir setlere ara veren Fahriye Evcen, ekranları ozlediğini soyleyerek şu şekilde konuştu: “Henuz suresini bilmiyorum. Netleşen Bir şey yok. Oyunculuk yapmak istiyorum. Ekranları ozledim. Bayağı uzun bir sure oldu” dedi.
  “CUNEYT BABA GELDİ”

  Burak Ozcivit yeni rol aldığı dizisinin ikinci sezonunda Cuneyt Arkın ve Tamer Yiğit, surprizi yaşanmıştı. Ozcivit, iki usta isimle oynamanın kendisi adına heyecan verici olduğunu belirterek şoyle konuştu:”Cuneyt baba geldi. Tamer abi geldi. Onlarla sahnemizi cektik. Tecrubelerinden faydalanıyoruz. Bizim icin guzel heyecanlar” dedi.
  REKLAM HABERLERİNE SON NOKTAYI KOYDU

  Burak Ozcivit, oğulları Karan icin gelen reklam tekliflerini soran muhabirlere , “Tek başına oynayacak. Oyle bir duşuncemiz var” esprisini yaptı. Fahriye Evcen ise: “Boyle bir şey duşunmuyoruz” acıklaması yaparak reklam haberlerine son noktayı koydu.
  SERVET DEĞERİNDE SAAT

  Burak Ozcivit ve Fahriye Evcen, yeni aldıkları 2 milyon TL değerindeki araclarıyla mekandan ayrıldı. Fahriye Evcen'in eşinin kendisine hediye ettiği 170 bin TL değerindeki saati taktığı goruldu.
  Son guncelleme: 08:57 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.