Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Tiyatrocu ve oyuncu Fırat Tanış, bir donem alkol sorunları nedeniyle kliniğe yatarak tedavi gorduğunu acıkladı. Nuri Bilge Ceylan’nın Bir Zamanlar Anadolu’da filminde Kenan karakterine hayat veren Fırat Tanış’ın once filmin galalarına sonra da dublaja gitmemesi buyuk tartışma yaratmıştı.
  Tanış’ın dublaja gitmemesi nedeniyle Kenan karakterini başka biri seslendirmişti. Nuri Bilge Ceylan’ın bu olaydan sonra Fırat Tanış’ı defterden tamamen sildiği one surulmuştu.
  TEDAVİ GORUYORDUM
  Okan Bayulgen’in programına konuk olan Tanış, soz konusu doneme acıklık getirdi. Yıllar suren sessizliğini sona erdiren Tanış, Okan Bayulgen’in “Neden dublaja gitmedin?” sorusuna şu yanıtı verdi: “O donem alkol sorunları nedeniyle kendimi kurtarmak icin kliniğe yattım. Bu nedenle de Ceylan’ın Bir Zamanlar Anadolu’da filminin galasına ve dublajına gidemedim.”

  İLGİLİ HABERFırat Tanış'tan esprili yanıtlar  Son guncelleme: 13:51 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.