Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Koye gelen sağlık ekibiyle birlikte, kadınlara doğum kontrolu amacıyla spiral takılır. Bundan sonra ise birbirinden komik maceralar yaşanır. Son donemin en beğenilen filmlerinden olan Eski Koye Yeni Adet, komedi severleri ekran başına topluyor. İşte Eski Koye Yeni Adet filmi ile ilgili tum bilgiler… Bu akşam FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Eski Koye Yeni Adet filmi, ilk kez 2018 yılında yayınlanmıştı. İşte Eski Koye Yeni Adet filminin konusu ve oyuncuları…
  ESKİ KOYE YENİ ADET FİLMİ NEREDE CEKİLDİ
  Cekimleri İstanbul'da tamamlanan Eski Koye Yeni Adet filmi cekimlerinin buyuk bir bolumunu Assos‘ta gercekleştirdi.
  ESKİ KOYE YENİ ADET KONUSU
  1990'ların sonunda bir koye bir sağlık ekibi gelir ve en az uc cocuğu olan tum kadınlara doğum kontrolu icin spiral takar. Sağlık ekibinin koyden ayrılmasıyla koyun erkekleri toplanıp, kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler uretirken birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bu yanlış anlamayla koyde her şey değişecek, birbirinden komik durumlar yaşanacaktır.
  ESKİ KOYE YENİ ADET OYUNCULARI
  Bulent Emrah Parlak
  Burcu Gonder Parlak
  Nail Kırmızıgul
  Fusun Demirel
  Haki Bicici
  Gulhan TekiN
  Meltem Yılmazkaya
  Osman Akca
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.