Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.122
  Konu
  5109
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.122

  Konu:5109

  Aldığı Beğeni:0  Diriliş Ertuğrul dizisindeki Ertuğrul Gazi karakteriyle beş sezon boyunca gonullere taht kuran Engin Altan Duzyatan, izleyici kitlesini heyecanlandıracak acıklamalara imza attı. Sosyal medyada sık sık Kuruluş Osman'a katılacağı ileri surulen Duzyatan, ilk kez cok net acıklamalarda bulundu.
  "BİR KARAR VERİLEMİYOR"

  Engin Altan Duzyatan, konuyla ilgili şoyle konuştu:
  "Daha onceden planladığımız bir şey yok. O yuzden de şu anda tekrar oraya girdiğimde yaşım gercekten cok yaşlı olmak zorunda. Bir aktor olarak bunu ne kadar uzun soluklu oynamak isterim, acıkcası bir karar verilemiyor. Bir şey yapamıyoruz. Cok da net konuşmadık hicbir zaman. O yuzden şimdi oyle bir tasarrufum yok."
  YEPYENİ SURPRİZLER İCİN O ZAMANA KADAR BEKLİYOR

  Diriliş Ertuğrul dizisiyle ulkemizde olduğu kadar dunya capında da tanınırlık kazanan Engin Altan Duzyatan, yepyeni surprizlerle izleyicisinin karşısına cıkacağı zamanı beklediğini vurguladı ve Ertuğrul Gazi'nin karakterinin de derinlikli olduğunu vurguladı.
  "OYNAMASI COK DA ZOR DEĞİL"

  Duzyatan, "Hepimizde olması gereken ozellikleri sanki kendisinde barındırmış. Gercekten her konuda adaletli, oynaması cok da zor değil. Biraz hissetseniz zaten oynayabileceğiniz bir rol. Cunku iyi bir adam, her yonu ile eşit, adaletli olmaya calışan birisi. Cok duz bir karakter. Oyuncuyu zorlayacak bir rol değil" sozlerini kaydetti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.