Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  2015 yılında Cağla Şıkel'den boşanan şarkıcı Emre Altuğ, ozel hayatı hakkında konuştu. Altuğ, "Cocuklar boşanmamızın sıkıntısını yaşamıyor. Zaten cok yakın oturuyoruz. Ozellikle bunu istedik. Cağla’yla bundan sonraki hayatımızda da goruşmek uzere ayrıldık" dedi Şarkıcı Emre Altuğ TRT 2 ekranlarında yayınlanan bir programa konuk oldu. Altuğ, programda ozel hayatına yonelik acıklamalarda bulundu.
  “COCUKLARA HİSSETTİRMİYORUZ”
  Cağla Şıkel'le evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki oğlu bulunan Altuğ, “Cocuklar boşanmamızın sıkıntısını yaşamıyor. Zaten cok yakın oturuyoruz. Ozellikle bunu istedik. Cağla'yla bundan sonraki hayatımızda da goruşmek uzere ayrıldık. Bunu da başarabildik. Oğullarımızın mutluluğu onemli” dedi.
  “SEZEN AKSU ELİMDEN TUTTU”

  Altuğ ayrıca Sezen Aksu sayesinde şarkıcı olduğunu soyledi: “Sezen vokallik teklif etti. Oyuncu olmak istediğim icin kabul etmedim. Sezen ise ‘Sen şarkıcısın. Bundan kacamayacaksın” dedi.

  İLGİLİ HABEREmre Altuğ'dan maskesiz selfie...
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.