Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.923
  Konu
  7943
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.923

  Konu:7943

  Aldığı Beğeni:0  Ece Seckin, 29'uncu doğum gununde ilginc bir hediye aldı. Popcu, nişanlısı Cağrı Terlemez ve arkadaşlarının yaptırdığı ozel pembe oyun koltuğunu gorunce, "Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim, hayatımdaki en guzel ikinci hediyem" dedi. Eylul 2018’de pilot sevgilisi Cağrı Terlemez ile nişanlanan popcu Ece Seckin, 29 yaşına bastı.
  Gunde en az 7 saat oyun oynayan Ece Seckin, doğum gününde nişanlısından surpriz bir hediye aldı. Seckin’e nişanlısı ve arkadaşları pembe oyun koltuğu yaptırdı.
  “ARTIK 24 SAAT KALKMADAN OYUN OYNAYABİLİRİM”
  Koltuğun fotoğrafını Instagram hesabından yayınlayan popcu, “Artık 24 saat kalkmadan oyun oynayabilirim. Hayatımdaki en güzel ikinci hediyem” ifadelerini kullandı.
  “COK TEŞEKKUR EDERİM”
  Seckin, sevenlerinden gelen kutlama mesajlarına ise şu sozlerle teşekkur etti:
  * Mesajlarınıza, mektuplarınıza, guzel dileklerinize cok teşekkur ederim. Sevgi harika ve bizi iyileştirecek tek duygu. Hepimiz icin sağlık ve sonrasında tekrar bir arada şarkılar soyleyeceğimiz gunleri diledim. Sizleri cok seviyorum.
  EVLİLİK TEKLİFİNİ GUNEY AFRİKA’DA ALMIŞTI
  Ece Seckin evlilik teklifini ‘Dibine Dibine’ şarkısının klip cekimi icin gittiği Guney Afrika’da almıştı.

  İLGİLİ HABEREce Seckin karantinada 2 milyon lira kazandı!  Son guncelleme: 16:28 - 15.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.