Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Pek cok unlu isim gibi karantina doneminde uc ay evden cıkmayan oyuncu Dilan Cicek Deniz, Uzay Yolu dizisinde yer alan Klingon ırkının dilini (Uzay Yolu evreninde Klingon ırkının konuştuğu dil) oğrenmeye başladığını soyledi. Oyuncu Dilan Cicek Deniz, Marie Claire Dergisi'ne konuştu. Pandemide 3 ay evden cıkmadığını soyleyen oyuncu neler yaptığını şoyle anlattı:
  “Etamin ve resim ile ilgilendim, yeni enstrumanlar caldım, Klingon oğrenmeye (yapay uzaylı dili) başladım. Online olarak dunya sinema tarihi dersleri aldım, işaret dili oğrendimi hikaye ve şiir yazdım.”
  “AŞK SOZ KONUSU DEĞİL”
  2014 Turkiye İkinci Guzeli Dilan Cicek Deniz ile oyuncu Metin Akdulger'in yeni bir aşka yelken actığı iddia edilmişti. Deniz, “Metin ile bir filmde oynadık. Yakında seyirciyle buluşacak, ama aşk soz konusu değil. Fotoğrafımızı birlikte gorunce yakıştırdılar sanırım. Şu an hayatımda kimse yok, yalnızım” demişti.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.