Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, ev sahibiyle kiralarını odemediği icin davalık olmuştu. Samyeli bu olaylar hakkında uzun bir sure sonra ilk kez konuştu. Samyeli ayrıca 'kimseye kuskunluğum yok' sozleriyle eski sevgilisi Cem Yılmaz'a da gondermede bulundu. Samyeli, onceki akşam Etiler’deydi. Samyeli, “İyi bayramlar sizlere. Yaz şahane geciyor. Her şey cok guzel. Konserler başlıyor, o yuzden keyfim cok yerinde. Calışmak iyi bir şey. Yeni bir diziyle donuyorum. Televizyonda yeni bir iş olacak. Hem dizi, hem televizyon programı hem de konserler derken bu sene cok calışacağım gibi gozukuyor” dedi.
  Ev sahibiyle kiralarını odemediği icin davalık olan Defne Samyeli konuyla ilgili, “Avukatım takip ediyor. Can sıkıcı bir durum. Yapacak bir şey yok. Hakkımı korumak icin ben de her vatandaş gibi mahkemelere başvuruyorum” acıklamasında bulundu.
  Herhangi birine kuskunluğu olup olmadığı yonundeki sorulara Samyeli, “Benim kimseye kuskunluğum yok. Hayat cok uzun arkadaşlar” sozleriyle yanıt verdi. Defne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz’a kırgın olduğu iddialarını yalanlamış oldu.
  Son guncelleme: 15:43 - 01.08.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.