Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.768
  Konu
  7788
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.768

  Konu:7788

  Aldığı Beğeni:0
  Defne Samyeli, "Anne olmak benim tercihim değildi. Ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 cocuk daha yapardı" ifadelerini kullandı. İpek Acar’ın TRT Muzik ekranlarında yayınlanan ‘İpek Acar’la İpek Yolu Programı’nın bu haftaki konuğu oyuncu Defne Samyeli oldu.
  Samyeli, pandeminin başladığı ilk gunlerde gercekleşen karantina surecini anlatırken, “Once en sonunda kendime vakit ayırdım diye sevindim. Spor, muzik dersleri, şan dersi derken 1 bucuk ay sonra depresyon başladı, motivasyonum bitti. Pijamalarımla kanepede cekirdek yedim” dedi.
  Samyeli “Anne olmak benim tercihim değildi. Ama beni o kadar değiştirdi ki, bir tarafım 4-5 cocuk daha yapardı! Kız arkadaşından alabileceğin her şeyi onlardan alıyorsun… Sırtımı yaslayabileceğin bir destek olarak, en yakın dostundan alabileceğini onlardan alıyorsun, yeri geldiğinde annelik de yapıyorlar sana” ifadelerini kullandı.
  1991 Turkiye 3. Guzeli, oyuncu Defne Samyeli’nin kızları Deren 24, Derin ise 17 yaşında.
  Son guncelleme: 15:06 - 20.11.2020  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.