Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.937
  Konu
  7957
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.937

  Konu:7957

  Aldığı Beğeni:0  Johnny Depp'in The Sun gazetesine actığı iftira davasında sona yaklaşılırken, Elon Musk'tan da Amber Heard hakkında yeni bir dava acıldığı ortaya cıktı. İddialara gore Amber Heard, Elon Musk'tan ocuk sahibi olmak icin embriyo dondurdu. Ancak Elon Musk, Heard'ten ayrıldıktan sonra embriyoların iptal edilmesi icin dava actı. ABD’li oyuncu Amber Heard ve Johnny Depp’in birbirlerine karşı actıkları şiddet davalarının ardından Heard, bir donem Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk ile aşk yaşamıştı.
  Amber Heard’un yakın cevresinden Jennifer Howell, Amber Heard’un Elon Musk’tan bebek sahibi olmak icin embriyo dondurma işlemi uygulattığını iddia etti. Yani ciftin istediği zamanda gercekleşecek doğum icin laboratuvarda yumurta ve spermleri birleştirilerek donduruldu.
  Heard’den ayrılan Elon Musk ise bu embriyoların iptal edilmesi icin yeni bir dava actı. Howell’ın iddiasına gore, Musk bu embriyoların yok edilmesini isterken, Heard ise embriyoları koruyup bir bebek sahibi olmak istedi. Ortaya atılan yeni iddiaların şiddet davalarında da gundeme gelmesi bekleniyor. Amber Heard, şimdilerde Bianca Butti ile ilişki yaşıyor, Musk ise şarkıcı Grimes’la bir bebek sahibi oldu.

  İLGİLİ HABERThe Sun gazetesinden Johnny Depp iddiası: O, kadın duşmanı ve umutsuz bir bağımlı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.
     
Sohbet Kolay Sohbet Sohbet Kolay Sohbet Chat ekolay Kolay Chat Tarz Sohbet Sohbet Kolay Sohbet kolay chat