Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.918
  Konu
  6925
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.918

  Konu:6925

  Aldığı Beğeni:0  Damla Ersubaşı şu sıralar gundemden duşmuyor. Ersubaşı, once verdiği kilolarla adından soz ettirdi. Daha sonra, eşinden şiddet gorduğunu itiraf ederek tekrar herkesin konuştuğu bir isim haline geldi. İşte yaptığı acıklamalarla ve boşanmasıyla merak konusu olan Damla Ersubaşı'nın hayatı... DAMLA ERSUBAŞI KİMDİR?
  Damla Ersubaşı, 1993 yılında İstanbul’da dunyaya geldi. 6 yaşındayken bir doneme damga vuran Yılan Hikayesi dizisinde rol aldı. Asıl cıkışını ise 2003 yılında yayınlanan Sihirli Annem dizisiyle yakaladı. Bu dizide Cem karakterinin sevgilisi Tuğce’yi canlandırdı ve daha kucuk yaştaki performansıyla dikkatleri uzerine cekti
  Beykent Universitesi Oyunculuk bolumunu okudu. “Her Halimle Sev Beni” dizisinde Zeynep, 2014'te Sabit Kanca 2 filminde Zeliş karakterlerini canlandırdı. Damla Ersubaşı bir donem “Ben Bilmem Eşim Bilir” adlı yarışma programında da asistanlık yaptı.
  2016 yılının son gunlerinde iş adamı Mustafa Can Keser ile dunya evine girdi. Keser ile evliliği gectiğiniz gunlerde noktalan Ersubaşı’nın 2 tane kız cocuğu var.

  İLGİLİ HABERDamla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser 15 dakikada boşandı
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.