Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Rap muziğin onemli isimlerinden Ceza ve Tepki, "Yak" isimli parcasıyla muzikseverlerin karşısına cıktı. Şarkısına ayrıca klip de ceken Ceza, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sozlerine gondermede bulundu. Ceza, “Yak” ismini verdiği son şarkısında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya gonderme yaparak “Ya da aynı sayın bakanımın da dediği gibi ‘Bana hic yaklaşmayın” cumlesini kullandı.
  SOSYAL MESAFEYE DEĞİNEN ŞARKI
  Corona virusu tedbirleri kapsamında uygulanan sosyal mesafeye değinen Ceza ile Tepki’nin sozlerinde “Taşlaşmayın, tokalaşmayın ve de istemeyenle hic hoşlaşmayın. Ya da aynı sayın bakanımın da dediği gibi ‘Bana hic yaklaşmayın!” ifadeleri yer aldı.
  KARDEŞİ DE PAYLAŞTI
  Unlu rapci Ceza’nın kendisi gibi rapci olan kardeşi Ayben ise Fahrettin Koca’nın “El opturmeyelim, el opmeyelim. Buyuk kucuk, elimizden geleni yapalım” şeklindeki paylaşımını alıntılayarak Yak şarkısının sozlerini yazdı.
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, bir basın acıklaması sırasında kendisine doğru gelen gorevliyi “Bana yaklaşma” diyerek uyarmıştı. Bu sozler daha sonra viral olup pek cok kez kullanıldı.
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.