Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  6.918
  Konu
  6925
  Üye Avatarı

  Mesaj:6.918

  Konu:6925

  Aldığı Beğeni:0  Boran Kuzum, 'Saygı' dizisindeki rol arkadaşı Miray Daner'le aralarında cıkan aşk iddialarına yanıt verdi. Oyuncu, "Onu cok seviyorum ama aramızda aşk yok" dedi. ‘Saygı’ dizisi ile setlere donen Boran Kuzum, onceki gun Bebek’te goruntulendi. Başrolu paylaştığı Miray Daner’in corona virusune yakalanmasının ardından dizi setine ara verilmişti. Boran Kuzum, bunun sorulması uzerine “Biz zaten sete ara vermiştik. Ondan sonra corona ortaya cıktı” dedi.
  Miray Daner ile sık sık aşk haberleri cıkan Boran Kuzum, bu iddialara da şoyle yanıt verdi: “Miray ile 4 senedir tanışıyoruz. Onu cok seviyorum ama arkadaş olarak. Aramızda aşk yok.”
  Miray Daner-Boran Kuzum

  Aşk haberlerinin ardından Miray Daner’in eski sevgilisi Kubilay Aka’nın kendisini Instagram’dan takip etmeyi bırakmasının hatırlatılması uzerine Kuzum, “Kendisiyle bu durumu hic konuşmadım. Onun da corona testi pozitif cıkmış. Setlerde sorun var zaten” dedi.

  İLGİLİ HABERMiray Daner ve Boran Kuzum paylaştı, 'aşk yaşıyorlar' yorumu yapıldı
  Son guncelleme: 09:46 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.