Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  5.853
  Konu
  5842
  Üye Avatarı

  Mesaj:5.853

  Konu:5842

  Aldığı Beğeni:0  Şarkıcı Mazhar Alanson ile mutlu bir evlilik surduren Biricik Suden, sosyal medya paylaşımlarında eşiyle birlikte olan karelerine yer vermeyince takipcisinden ilginc bir yorum geldi. Evliliklerini gozlerden uzakta surdurmeyi tercih eden ve zaman zaman yaptıkları sosyal medya paylaşımları uzerinden takipcileriyle etkileşime giren Biricik Suden ve Mazhar Alanson gundelik hayatlarında birlikte oldukları anlara dair karelerini fazlaca paylaşmayı sevmiyor.
  Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Biricik Suden, Instagram hesabı uzerinden gundelik rutinlerine dair paylaşımlarla one cıkarken eşi Mazhar’la ortak karelerine neredeyse hic yer vermiyor.
  Bu durum bir takipcisinin de dikkatini cekti ve Suden’e ‘Neden hic Mazhar Alanson yok fotoğraflarda?’ sorusunu yoneltti.
  Kendisine yapılan bu yorumu yanıtsız bırakmayan Biricik Suden, paylaşımlarında neden eşinin fotoğraflarına yer vermediğini “Bu bilgiyi nasıl değerlendirmeyi duşunuyorsunuz?” yanıtıyla acıklamayı tercih etti.

  İLGİLİ HABERBiricik Suden isyan etti: Vicdansızlar
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.