Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.972
  Konu
  7990
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.972

  Konu:7990

  Aldığı Beğeni:0
  Berrak Tuzunatac, Instagram’daki paylaşımlarıyla dikkatleri uzerine cekti. Gectiğimiz haftalarda ustsuz poz veren unlu oyuncu, vucuduna “bla bla bla” ifadelerini yazmıştı. Bu sefer ise tamamen soyunarak aynı ifadeleri vucudunda sergiledi.
  “SANAT CALIŞMASI İCİN”
  Tuzunatac, daha onceki paylaşımında; “Farklı yaratıcılık ve sanat dallarına odaklanan uc kadın sanatcı olarak; bizim icin cok onemli olan bir şeyi ifade etmek icin işbirliği yaptık. Yani, her birimiz en iyi oldukları şeyi yaptık. Bu, herhangi bir marka veya dergi tarafından sipariş edilen bir ‘iş' değil. Bizim icin gercekten onemli olan şeyleri yaratmak ve anlatmak icin tum potansiyelimizi kullanıyoruz. Bizi izlemeye devam edin” acıklamasında bulunmuştu.
  BLA BLA BLA NE ANLAMA GELİYOR?
  Bla bla ifadesi İngilizce argoda “boş konuşmak” anlamında kullanılıyor.

  İlginizi CekebilirBerrak Tuzunatac'ın aşk isyanı: Rahat bırakın artık, yeter!  sizlere www.magazin.biz.tr farkıyla sunulmuştur
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.