Menu

Threaded View

 1. #1
  Avatar Resmi
  Magazin Editor
  Magazin Habercisi
  Mesaj
  7.061
  Konu
  7067
  Üye Avatarı

  Mesaj:7.061

  Konu:7067

  Aldığı Beğeni:0  Oyuncu ve sunucu Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler, kedisinin corona virusune yakalandığını duyurdu. Sosyal medya hesabından acıklama yapan Yenenler, "Kedimiz sokak kedileriyle kavga sırasında corona virusunu kaptı" dedi. Oyuncu Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler, kedisinin corona virusune yakalandığını acıkladı. Instagram’dan paylaşım yapan Yenenler, “Dunyanın en sacma olayını anlatıyorum” dedi ve sozlerine şoyle devam etti:
  “SOKAK KEDİLERİYLE KAVGADA KAPTI”
  * Biz corona virusunden kacalım aman aman derken kedimiz sokak kedileriyle kavga sırasında corona kaptı. Bu hangi ironi. Neyseki hayvanların coronası insanlara bulaşmıyormuş. Onu iyileştirdik, temizledik pakladık oturuyor şimdi dibimizde.
  ŞEHİRDEN UZAKLAŞMIŞLARDI
  Yenenler cifti, pandemi surecini şehir hayatından uzak, orman icinde bir evde gecirmişti.

  Berfu Yenenler, haftalar once cektiği bir videoda yeni evlerini tanıtarak “İstanbul’dan uzaktayız. Dağlık, ormanlı bahceli bir yer. Burası bir site gibi, etrafta komşularımız var” demişti.

  İLGİLİ HABERKritik araştırma: İnsanlar coronayı kedi ve kopeklere bulaştırıyor!  Son guncelleme: 10:49 - 16.09.2020
Konuyu Görüntüleyenler
  There are no members to list at the moment.
Bu web sitesi çerez kullanıyor
Oturum açma bilgilerinizi saklamak, web sitesi tercihlerini kaydetmenize, içerik ve reklamları kişiselleştirmenize, sosyal medya özellikleri sağlamak ve trafiğimizi analiz etmek için oturum bilgilerini saklamak için çerezleri kullanıyoruz.